Zábava a životní styl

Plníme balonky heliem pro vaši oslavu :-) Balonky lze zakoupit na prodejně, pro aktuální nabídku volejte :-)

Novinkou zpestřující nabídku společnosti Linde Gas jsou lifestylové a wellness produkty určené pro koncové spotřebitele. Jedná se o zcela unikátní produkty. V naší nabídce naleznete plyny, které napomáhají rychlejší regeneraci a lepší koncentraci. Dále plyny používající se k zábavě.

  • Linde Gas právě uvádí na trh jedinečný produkt pro snadné plnění létajících balonků - Balloonkit. Díky Balloonkitu si můžete sami naplnit létající heliové balonky a oživit tak svou zahradní party, narozeninovou oslavu, svatbu či Silvestr.

 Praktické balení Balloonkitu obsahuje nádobu s 250 l helia, plnicí ventil a 30 různobarevných balonků. Balloonkit je na jedno použití, odpadají proto starosti s pronájmem a vracením lahví! Balloonkit si jednoduše koupíte a po použití vyhodíte do tříděného odpadu.

Balloonkit, barevné balonky, které nafouknete rychle a jednoduše. Super hit pro každou oslavu bez ohledu na věk. Nezatěžujte se nákupem velkých lahví s heliem. Nabízíme Vám jednorázové řešení pro nafouknutí menšího množství létajících balonků. Lehké praktické balení Balloonkit nezabírá moc místa.

NÁVOD K POUŽITÍ:

1.Krabici umístěte svisle na rovný podklad a odtrhněte perforovaný proužek kartonové krabice.
2.Otevřete víko krabice. 
3.Odšroubujte plastový kryt ventilu. 
4.Širší konec gumové plnicí trysky našroubujte na doraz na výstup z ventilu, dotáhněte rukou a ujistěte se, že závit je správně nasazený a vyrovnaný. Nepoužívejte k tomu žádné nářadí! 
5. Zeleným kohoutkem otočte proti směru hodinových ručiček - tím ventil otevřete. 
6. Navlékněte na trysku nejprve šňůrku a potom krček balonku tak, aby pevně seděl okolo trysky, přičemž asi 3 cm zůstanou volné. 
7. Balonek pevně držte a lehce ohněte gumovou plnicí trysku, čímž zahájíte plnění balonku. Jakmile balonek dosáhne požadované velikosti, stisk trysky uvolněte. 
8. Navlékněte šňůrku na krček balonku a stáhněte balonek z trysky; balonek i šňůrku přitom pevně držte.
9.Po nafouknutí potřebného počtu balonků vždy ventil lahve dobře uzavřete otočením zeleného kohoutku ve směru hodinových ručiček. Plnicí trysku a spojovací trubičku nechte trvale našroubované na výstup z ventilu – zabráníte tak náhodnému úniku plynu z lahve.

UPOZORNĚNÍ: Nenechte omylem vyfoukat helium z lahve! Vždy po nafouknutí balonků, uzavřete ventil lahve

 

Co obsahuje balení Balloonkit?


Co obsahuje balení Balloonkit? Balloonkit je praktické jednorázové balení lahve helia a barevných balonků, které rychle a jednoduse nafouknete. Balloonkit je cenově i časově výhodnejší řešení oproti dalším způsobům nafukování menšího množství létajících balonků. Lahev helia je nevratná, slouží na jedno použití.

Balení Balloonkit obsahuje:
30 různobarevných latexových balonků
30 kusů šňůrek na zavázání
lahev helia určenou na nafouknutí uvedeného počtu balonků
gumovou plnicí trysku

Počet nafouknutých balonků:

Tlaková lahev vodního objemu 12,1 l obsahuje 0,25 m3 (250 l) stlačeného helia. Z jedné lahve lze nafouknout 17 až 30 balonků heliem v závislosti na velikosti balonků.
Při průměru balonku 28 cm, naplníte heliom cca 17 balonků.
Při průměru balonku 22 cm, naplníte heliem cca 30 balonků.

Uvedeného počtu naplněných balonků dosáhnete pouze při správném plnění (když nedojde k žádné ztrátě plynu)!

  • Fun Cup

    Dejte své party správnou páru!

 

 Potřebujete něco zábavného, co vzbudí pozornost, pro svoji party, recepci nebo jiné události? Hledáte něco neobyčejného, něco, co k sobě přitáhne všechny pohledy? Žádný problém, právě na to Fun Cup je, ten tomu přidá plyn. Pomocí Fun Cup si můžete koktejly a party drinky užívat ještě lépe, protože Fun Cup z nich vyrobí obrovské chladivé mlhomety. Vaši hosté ztuhnou obdivem jak kusy ledu.

Ale opatrně! Koktejly Fun Cup jsou studenější než parta ledních medvědů na snowboardech, protože mlha, kterou uvolňují, se tvoří pomocí kousků suchého ledu ze zmrzlého oxidu uhličitého (CO2). Tyto kousky neboli nugety mají teplotu -79 °C a mohou při kontaktu s kůží způsobit těžké omrzliny. Nesmíte je proto jíst nebo je dávat do nápojů přímo bez zajištění pomocí vloženého speciálního ochranného víčka udržující led na dně pohárku. Abyste Vaši party nezmrazili až moc, uzavřou se nugety pod speciální ochranné perforované víčko vložené do Fun Cup, a teprve potom se přelijí vhodným drinkem.

Před použitím si bezpodmínečně přečtěte návod k použití a dodržujte ho!